Referencie

image

Lukáš Fedor

Zuzka nebola môj prvý kouč, no pri nej som zostal a bol najviac spokojný. Veľmi oceňujem individuálny prístup a prispôsobenie sa mojej momentálnej situácii. Atmosféra na našich sedeniach sa niesla v pozitívnom duchu a ja som sa už stále tešil na ďalšie stretnutie. Vedela sa na veci pozrieť s nadhľadom a vidieť veci, ktoré som ja kvôli chodeniu v bludnom kruhu nevidel. Aj keď mám skúsenosti s osobným rozvojom a koučingom a myslel som si, že už som vyskúšal všetko, bola mi oporou a vedela ma správne nasmerovať. Po našich sedeniach som sa stal zasa o troška lepším človekom a vyriešil aj niektoré zakorenené problémy z minulosti.
image

Matej

V jednom období som začal mať problém s prokrastináciou. Bolo to obdobie, v ktorom som potreboval nájsť pomoc v zmene k lepším výkonom. O Zuzke som sa dozvedel od známeho. Už pri prvom stretnutí som mal dobrý pocit a radosť z toho, že som našiel niekoho, kto mi pomohol nájsť odpovede na moje otázky. Stretnutia mi naozaj pomohli k ceste k zlepšeniu mojich výkonov.  Stretnutia boli vždy usmievavé a dozvedel som sa o sebe veľa nových vecí. Zuzka je profesionálka a strenutia môžem len doporučiť.
image

Lucia Jenčová

Spolupráca so Zuzkou pre mňa bola veľmi prínosná, keďže je pozorným poslucháčom a sčítanou a rozhľadenou osobnosťou. Osobne som zvykla byť zahltená myšlienkami a aktivitami, čo sa prejavilo nedostatočným priestorom pre seba a častým ustupovaním pred hodnotami iných na úkor mojich vlastných. Vďaka koučingovým stretnutiam som si v sebe dokázala „upratať,“ opätovne nájsť svoje hodnoty a priority a nebáť sa asertívnym spôsobom prejaviť svoj vlastný názor a komunikovať svoje potreby. Akokoľvek odborne to znelo, tak Zuzka je veľmi milý, priateľský človek, ktorý dokáže rýchlo a presne identifikovať jednotlivé situácie a ponúknuť efektívne postupy, ako si vybudovať dostatočné sebavedomie a sebahodnotu, aby sme (my všetci) vedeli nájsť správne riešenie práve v sebe, a nepotrebovali nato súhlas okolia, či schválenie inou osobou. Čas strávený face2face rozhovormi, nahrávkami či písomným rozborom mi stále zbehol rýchlo a bol pre mňa veľkým prínosom, preto chcem v našich koučingových sessions pokračovať aj naďalej a každému, kto potrebuje získať nadhľad, čas pre seba a efektivitu v pracovnej, či súkromnej oblasti určite odporúčam Zuzkino vedenie.
image

Martin Kolník

K Zuzke som sa dostal viac menej náhodou. Nastúpil som v banke na pozíciu vzťahového manažera s tým, že som hľadal spôsob, ako si zefektívniť prácu a zároveň zvýšiť výsledky. Nakoľko pracujem v bankovníctve už 3 rok tak sme nemuseli ísť od základov, ale mohli sme sa zamerať na konkrétne veci, ktoré som potreboval. Zamerali sme sa na verbálnu a neverbálnu komunikáciu a ďalej tvorbu dlhodobých obchodných vzťahov. Naučila ma aj rôzne techniky pozítivnej manipulácie, ktoré som použil v pracovnom a súkromnom živote. Tieto naše stretnutia sa prejavili cca o 3 mesiace v podobe splnenia obchodný cieľov. Zuzka je profesionálka so zmyslom pre humor a hlavne nekonečnou trpezlivosťou a určite ju môžem iba odporučiť.
image

Michaela Maťugová

Edukačný prístup Zuzky Lipovej mi priniesol cenné informácie, pomocou ktorých som analyzovala svoju minulosť a zodpovedala som si na mnohé otázky, ktoré ovplyvňujú moju prítomnosť, aj budúcnosť. Dnes svoje strachy a slabosti dokážem premeniť v moju silu. Online koučing prispel aj k vnímaniu a pochopeniu osôb a následnej zmene vzťahov v mojom okolí, čo považujem za veľké pozitívum. Teším sa naše ďalšie lekcie, pretože každá jedna z nich mi jednoznačne zlepšila celý deň, dodala odhodlanie a vyčarila úsmev na tvári mne a tým pádom - nepriamo aj okoliu okolo mňa 🙂
image

EKG

Zuzana Lipova pristupuje ku kazdemu zakaznikovi velmi individualne a citlivo, co je obrovsky krok k tomu, aby sme si otvorili svoj vnutorny svet. Jej terapia je priama, interaktivna a zaroven velmi upokojujuca. Odporucam ludom vyhradit si svoj cas, pretoze ten postup je naozaj efektivny na objavenie svojho spravneho ja.  
image

Monika Horňáková

Zuzka je jeden úžasný človek s velikánskym ️srdcom, čo v dnešnom svete už bohužiaľ vídavame čím ďalej, tým menej... Mne osobne veľmi pomohla a podala pomocnú ruku práve vtedy, keď som to potrebovala najviac. Svoju prácu robí zodpovedne a na 150%...Nikdy som od nej nepočula-nie nemôžem. Aj napriek jej vyťaženosti som sa na ňu mohla stále spoľahnúť. Som jej vďačná za VEĽMI VEĽA a môžem povedať, že je to jeden z mojich hnacích motorov, keď mám občas deň blbec alebo sa mi do niečoho nechce. Ďakujem Zuzi️!
image

Tonka Eľková

Zuzka mi veľmi pomohla následne po tom, ako nás prepadol v našom vlastnom dome psychopat v apríli v roku 2020. Bol to bod, kedy psychicky na tom nie ste veľmi dobre, prepadáva Vás strach a úzkosť, stále sa neviete spamätať z traumy, ktorá zasiahla do života zo dňa na deň a hoci to riešite po svojom, aj tak už neviete ako ďalej...aj keď sa zdá navonok, že je všetko v poriadku, stále to ostávalo v nás. So Zuzkou máme za sebou veľa sedení, kde mi ukázala rôzne cvičenia a techniky, ako sa s tým vysporiadať. Toto nie je o tom, že sa vyrozprávaš najbližšej rodine alebo kamarátom, tí to možno pochopia, ale nepomôžu tak, ako by si si predstavoval... A práve preto je super, že je tu takýto mentálny kouč, akým je pre mňa Zuzka. Čokoľvek vás trápi, rôzne traumy, vzťahy, závislosti (na čomkoľvek), kľudne ju kontaktujte a zaručujem, že vám pomôže, len treba počúvať a byť trpezlivý. Moja rada je že ktokoľvek z vás, čo máte hocijaký problém, by ste to mali začať riešiť čím skôr.
image

Iveta Baňárová

Zuzka je naozaj to najlepšie rozhodnutie, ktoré môžete urobiť pri výbere life kouča. Nikdy som si nevedela predstaviť, ako je dôležité mať pri sebe niekoho, kto Vás správne navedie. Až vďaka Zuzke som zistila, aké je dôležité poznať svoju vzťahovú väzbu. Vedieť o svojej vzťahovej väzbe nie je dôležité len kvôli partnerskému vzťahu, ale aj kvôli kamarátskemu, či pracovnému. Som Zuzke veľmi vďačná, že má somnou trpezlivosť a nemôžem sa dočkať ďalších osobnostných progresov!
image

Anonymne

Netušila som veľmi do čoho idem, ale počas covid pandémie som sa ocitla v zložitej situácii, z ktorej som sama nevedela vykorčulovať. Zuzka pokládala otázky a mne sa zrazu vynárali odpovede. Často krát aj neskôr po nejakom čase od nášho sedenia.  Našla som odpovede nie len na otázky zo súkromného života, ale dostala aj tipy, ktoré mi pomohli v práci. Online sedenia boli veľmi príjemné a nemala som pocit, že oproti mne sedí cudzia osoba.
image

Dominika Mačinová

Určite by som Zuzku odporučila všetkými desiatimi, veľmi mi pomohla s mojim rozchodom čo bol hlavný dôvod prečo som ju kontaktovala. Na úvodnom sedení hneď zistila kde je problém a že to nie je len rozchod ale je toho oveľa viac čo ma trápi a musíme na mne "opraviť" (úzkosti, sebavedomie, traumy z detstva). Je veľmi priateľská, bola mi vždy k dispozícii keď som potrebovala či už keď som si prechádzala rôznymi fázami smútku, vzostupu a rastu. Vždy ochotná ma vypočuť, pomôcť, poradiť. Po prvých sedeniach ktoré som preplakala sme sa dopracovali až k sedeniam kde som plakala od smiechu. Na každé jedno sedenie som sa veľmi tešila čo ma Zuzka nové naučí. Som jej veľmi vďačná za všetok čas ktorý mi venovala. Je úžasná life koučka a prajem jej nech ma veľa spokojných klientov aspoň tak ako som bola s jej službami spokojná ja.
image

Miroslava Kuzmová

Ďakujem Zuzke za skvelý a profesionálny prístup. Koučing ma posunul aj v osobnom aj v pracovnom živote. Každým sedením človek nadobúda stratenú rovnováhu v oblasti, ktorú potrebuje ‘vyliečiť’. Keďže každý z nás je unikát a v životoch sme ovplyvňovaní rôznymi faktormi, rodičmi, učiteľmi, kamarátmi ako aj životnými partnermi, my sami musíme prísť na to, čo blokuje našu radosť zo života a so Zuzkou si to dôverne všetko preberiete a možno prídete na to, čo Vás limituje, čo Vám v živote spôsobuje strach a hlavne pochopíte, že veľa našich vzorcov správania vzniká v našom detstve alebo ostane zapamätané na základe nepríjemnej životnej udalosti. Koučing nie je návod na život, ale ak úprimne sami chcete, pomôže Vám v napredovaní a hlavne pochopíte, čo od života chcete vy sami. Ďakujem Zuzke v mene mňa a všetkých mojich známych, ktorým od srdca pomohla 🙂
image

Júlia

Môj koučing zo Zuzkou začal pred pol rokom a som nesmierne vďačná, že som do koučingu šla. Zuzka je skvelý človek, profesionál v tom čo robí a je poznať, že ju jej práca baví. Baví ma sa posúvať a pracovať na sebe a hlavne vidieť výsledky cez metódy, ktoré Zuzka ako koučka používa. Plati tu pravidlo, že aj cesta je cieľ. Osobne odporúčam spoluprácu zo Zuzkou každému kto hľadá cestu k sebe.